poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Już mogę:)

Pokazać bluzko-tunikę, którą uszyłam ponad miesiąc temu. Nie mogłam pochwalić się nią wcześniej ponieważ zgłosiłam ją w konkursie 4 Pory Roku - Lato: Im mniej tym lepiej, czyli gorrrąco! na forum Szyjemy po godzinach, a jednym z warunków regulaminu było wcześniejsze niepublikowanie zdjęć.

Konkurs zakończył się wczoraj. Moja praca nie zdobyła żadnego znaczącego miejsca, uplasowała się gdzieś w połowie zgłoszonych prac, ale i tak jest mi niezmiernie miło, że były zupełnie obce mi osoby, którym spodobało się moje dzieło i zagłosowały właśnie na nie. A konkurencja była naprawdę spora, więc tym bardziej się cieszę, że kilka osób wybrało właśnie moja pracę. Dodam jeszcze, że można było głosować tylko raz.

Ta tuniko-bluzka powstała na podstawie modeli 104/106 z Burdy 3/2011 po moich kombinacjach:) Wykorzystałam resztki materiału wykopane z koszyka z resztkami w jednym z moich ulubionych sklepów z tkaninami. Materiału było tylko 75 cm (szerokość 150 cm). Te fru, fru prawie nic nosi się bardzo dobrze i zamierzam uszyć jeszcze przynajmniej jedne takie z resztek materiałów, które mam w moim kufrze:)

3 komentarze:

  1. Bardzo fajna bluzka ,podobają mi się takie prześwitujące-tak podejrzewałam że to może być twoja bluzka :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja Twojej tunice daje wyroznienie, bardzo mi sie podoba!!!:-) Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładna bluzeczka!!! Ja również daję Twojej bluzce wyróżnienie!!! pozdrawiam:)))

    OdpowiedzUsuń